Uyanma vakti !

0
217

Bu yazımda bizzat kendi başımdan geçen bir olayı ele alıyorum gençler. Uyanma vakti ! 

tumblr_nf96y60lwe1s7majxo1_500
uyanma vakti

Çok sevdiğim biri vardı ama bir görün ne aaaşk ne aşk. Hemde platonik olanından ben hayvan gibi seviyorum ama adamın zerre umru değil. Sevgiliydik tabi sonra ayrıldık ben aylarca acısını çektim ağla zırla. Kuyruğu indirip mesaj da atamıyorum ama evi mahalleyi yakıcam böyle bir şey yok. Neyse ben bir gün dayanamadım ve buna mesaj attım biraz konuştuk sonra hakkında hiç iyi olmayan bir kaç şey öğrenmek zorunda kaldım. Zorunda kaldım diyorum çünkü facebook da normal insanlar gibi gezerken Allah karşıma takıldığı kızın profilini çıkardı ve en kötüsü de ben kızın profiline bu ne biçim tip be kim bu diyerekten girdim sonra bi baktım kapak fotoğrafında sevdiğim oğğğlann :)

guclu-kadin_224134
güçlü kadın

Uyanma Vakti

Neyse ben tabi cinnet geçirdim küçük çaplı bir kalp kriz, buna saydım sövdüm celallendim falaan sonra böyle başlayan muhabbet ilerlemeye başladı ama ben kendime yediremiyorum. Benden ayrılmış bir adam var gidip takıldığı kız bir kevaşe beni sevmeyen adam bunu mu sevdi tribindeyim. Konuşmalar 2 3 günlük aralarla devam ediyor ben onu ne kadar sevdiğimi anlatıyorum onun için ne kadar üzüldüğümü onsuz neler yaptığımı pardon yapamadığımı.

Sonra…

Sonra bir gün bana bir şey oldu . Aramızda bir tartışma geçti her zamanki gibi o pislik ağzını bozup küfür etti falan ama sorun bunlarda değildi. Bilmiyorum neden bana bi soğuma geldi verdiği cevaplar konuşma tarzı bir şey oldu yani anlatamıyorum da. Birden benim sevdiğim adam bu mu ya oldum. Galiba uyanma vakti ! O gün konuşmadık ertesi günde normalde benim içim içimi yemesi gerekirken kendimi bir anda onu düşünmezken buldum. Stalk yapmıyorum deli deli şarkılar açıp ofla puflaya dinlemiyorum. Sonra o mesaj attı; Cevap veresim gelmedi sonra konuşma geçti aramızda ondan soğuduğumu söyledim. Verdiği cevap totosunu kaf dağına çıkarttığımın kanıtıdır bknz. ; ‘ Ahtım olsun sana yazayım diye yalvaracaksın ! ‘ offfff ne laf ama ! Ah benim canımm, canım beniim sen benim sana anlattıklarımdan, seni sevmemden, sana karşı zaafımdan bunu mu çıkarttın ?

Yahu ben ne yapmışım?

uyanma vakti
uyanma vakti

Ellerimle katilimi beslemişim, ona beni vuran her yolu göstermişim sonra da ölmeyi beklemişim. 1 senedir boşu boşuna çektiğim kürekler şşşak diye vurdu yüzüme. Sen de insansın bende seni bana karşı bu kadar pervasız yapan seni seviyor olmam mı ? Sen ilahmısın ya sen mesaj atasın diye ben neden yalvarayım. İnsan sevince kör oluyor demek ki zira bunca saçmalığı bu kadar zamandır görememiş olmamın başka bir açıklaması olamaz.
Yüreği çirkin insanlardan ne olursa olsun uzak durmam gerektiğini anladım, zarardan başka hiç bir şey değiller. Vaktimizi, emeğimizi, sabrımızı çalıyorlar ve bunu yaparken zevk alıyorlar. Çok samimi söylüyorum vazgeçilemeyecek kimse yok ! Tek bir söz tek bir ince hareket bile uyanmanızı sağlayabilir.

Son olarak;

Uyanma vakti a dostlar ! Takıntılı olduğunuz kim varsa ne varsa silin atın beyninizden. Unutmayalım; kimse bizden önemli değil. Güçlü bir kadın olmak bunu gerektirir. Ona son bir duam oldu ‘ Allah kalbine göre versin.’ Sizde sizi üzen herkese bu duayı edin, kalbi kötü olan herkes bir gün bulacak. Her gün kendinize şunu diyin;
Kendime güveniyorum,kendimi seviyorum hayat kısa ve ben bu hayata mutlu olmaya geldim :) Allah herkesin kalbine göre versin …

Yorum Yapın, Soru Sorun

yorum

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.