Reddedilmek için yapmanız gereken 13 şey

0
4750

Bir kız arkadaşınızı ya da kız arkadaşlarınızı dışarıya davet etmenin bir sürü yolu vardır ama bu teklifi mahfetmenin ve reddedilmek için daha çok ve daha basit yolları vardır.

reddedilmek
reddedilmek

Öncelikle basit düşünen bir erkek bir kızı yada bir kız grubunu dışarıya çıkmak için teklifte bulunacaksa ve bunu nasıl yapacağını düşünecek kadar kombinasyonlu cümleler arıyorsa bu işte bir iş var demektir. Aynı zaman da hiç bir erkeğin bir teklifi mahfetmeye ihtiyaç duyacağını sanmasam da çok sevdiğim bir arkadaşımdan görüp öğrendiğim çok fazla teknik strateji ve yöntem var. Kendisi bu tarz şeyleri bilmeden istemeden yapıyor ve ısrarla pozitif sonuçlanacağını bekliyor.

Bu yazıda geçen şeyleri kaybetmekten korktuğunuz kızlar üzerinde denememelisiniz. Çünkü arkadaşımdan öğrendiğim bu yollar hiç bir zaman kendisinde başarılı olamamıştır.

Aşağıdaki başlıklar maksadınızın sadece dışarı çıkmaktan fazlası olduğu kız arkadaşlarınız için geçerlidir.

1) Oldu Bittiye Getirin.

Kız arkadaşınız ile samimiyseniz kesinlikle dışarıya çıkma teklifini yaparken oldu bittiye getirmeyin.

Sedacığım bu akşam bara gidiyoruz. 9 buçukta alcam seni hazır ol öptüm.

Bu şekilde söylemeniz dışarıya çıkmak isteyen kızın bile vazgeçmesini sağladığı gibi sizden de hızlıca soğur ve bir daha görse de selam vermez.

2) Salak saçma hitaplar kullanın.

Bir kızın sizinle dışarı çıkmasını engellemenin bir diğer yolu da ona yeryüzünde hiç bir kızın hoşlanmayacağı şekilde hitap edin.

Örn: Pişt.

Pişt diye seslenilen bir kız dışarı çıkma teklifi aldığında bu teklifi kabul ettiği takdirde gidecekleri yerde de böyle hitaplara maruz kalacağını düşünür ve haklıdır da. Öküz her yerde öküzdür. Teklif reddedilecektir.

3) Hakimiyet kurun

Samimi olmadığınız bir kız arkadaş üzerinde gereksiz hakimiyet kurmak, ata erkil aile yapısıyla büyüyen erkeklerin vazgeçimezi olsa da modern kızlar üzerinde daima başarısızlık ile sonuçlanmaktadır. Maalesef günümüz Türkiye’sinde bayanların hakimiyeti söz konusudur. Bayanların da hakimiyet kurduğu ve bir çok erkeğin bunu kabul ettiği bir ülkede hakimiyet kurduğunuz ya da kurmaya çalıştığınız bayan sizinle dışarı çıkmak istiyorsa bilin ki siz onun abisi olmuşsunuz.

4) Seçenek şansı tanımayın

Gideceğiniz yer konusunda özellikle bir yerde ısrar edin. Eğer küçük bir semtte yaşıyorsanız gideceğiniz bölgeye de siz karar verin. Bu şekilde dışarıya çıkmak için teklif ettiğiniz bayan kendisini mecbur kalmış hapsolmuş ve seçeneksiz çaresiz hissedebilir. Ancak bu şekilde bir bayanın kabul edeceği teklifi kabul etmeyeceği bir teklif haline dönüştürebilirsiniz. Sizin isteklerinizin ön planda olduğunu, bencil olduğunuzu iyice kavraması teklifi berbat etmenin en uzatmalı yollarındandır.

5) İmkanlarınızdan bahsedin.

Zamanla bunun tam tersi olmaya başlasa da hala bayanlardan çok erkeklerin arabası olduğunu düşünürsek dışarıya çıkmak, geceleri barlarda eğlenmek isteyen kız arkadaşlarımızın geriye dönüş yapabileceği taksi haricinde başka bir vasıta bulunmamaktadır. Bu arkadaşlara eğer arabanız var ise “Ben sizi götürür getiririm, arabam var yani sorun değil benim için.” tarzında imkanlardan bahsedin ve kendisini fakir bir ezik olarak gördüğünüzü anlayıp teklifi reddetsin. Böyle tarzlarda böbürlenmeler sonucunda erkekler genellikle “Vay ne kadar iyi arabası varmış beni götürecek getirecek ooo” gibi tepkiler beklese de bu tepkiler alınamaz ve berbat edilmiş bir teklif ile yalnızlığa devam edilir.

6) Şort giyin

İlk tanışmanızda eğer şort giydiyseniz ve çok fazla görüşmediyseniz yaşınızda belli bir miktar arttıysa teklif etmek ile uğraşmayın. Kendinize bir eş bulun. Şort giyen erkekler kaybeder. Suit up.

7) Diğer kız arkadaşlarını da çağırın.

Amacınızın daha fazla kızla birlikte olmak olduğunu belli edin. Onu beğenmediğinizi ama sadece arkadaşları için onunla görüştüğünüzü hissettirin.

Diğer kızlara da haber ver onlar da gelsin kalabalık olduk mu eğlenceli olur.

Genetiğinden kıskanç olan kız insanı için bu tarz teklifler koşarak kaçılması gereken tekliflerdir. Çünkü genelde kızlar zaten kendilerinden daha güzel kızlarla birlikte takılmazlar iken bir de arkadaşlarına yazabilme ihtimali söz konusu olduğunda keskin bıçak kesilirler. Bu yol ile de teklifinizin red cevabı almasını sağlayabilirsiniz.

8) Başka bir erkekle geleceğinizi söyleyin.

Tek başınıza bir birey olmadığınızı anlatmanız ya da erkek arkadaşınız

9) Facebook’tan Yazın

Kız arkadaşınız ile beraberken değil de hemen ayrıldıktan sonra bu teklifi facebook üzerinden yapın. Beraberken unutmuşsunuz da facebooktan yazıyorsunuz imajı verin. Bu şekilde kendinize güvenmediğinizi anlasın ve bu taktikler gibi ona bir çok farklı taktik yapabileceğinizi düşünsün, sizinle dışarı çıkmasın.

10) Özgüvenli Olmaya Çalışın

Özgüveninizin olmadığını saklarcasına hareketler ve söylemlerde bulunun. Kasılarak konuşun. Bazen isteksiz bazen güvenilmez bazen hayatı iplemez davranın. Teklif esnasında bol bol küçük dağları yaratın, dağları delin, herşeyi siz bilin. Küstahlık yapın ama gülümsemeyin. Böylece gerçek kimliğiniz ortaya çıksın ve o kızla çıkamayın.

11) O gelmese de dışarı çıkacakmış gibi görünün.

Default erkek yöntemidir. Sen gelmesen de ben gideceğim yani modunda olun. Teklifinizi reddederse dışarı çıkamayacağınızı düşünmesin, sadece yalnız çıkacağınızı düşünsün böylelikle ona özel bir teklif olmadığını düşünsün ve özel olmadığı yere de gelmesin. Yine reddedilin.

12)Israrcı Olun

Kız arkadaşınıza öyle ya da böyle teklifi sunduktan sonra o daha cevap vermeden hayır cevabı beklediğinizi idrak ettirircesine, kendinize güvenmediğinizi gösterircesine ısrar etmeye başlayın.

-Bara gidelim mi? Nolur bak hayır deme. Gerçekten çok güzel olcak orası bu akşam. Hadi be. Hadi ya lütfen.

13) Samimiyetsiz ve Cool olmaya çalışın.

Onunla dışarı çıkmak sizin bir tarafınızda değil, o çıkmasa hatta belki daha güzel geçecek gibi davranın. Burnunuzdan kıl aldırmayın. Kadınların kızların bayanların

13) Aşırı düşünceli ve aşırı kibar davranın.

Hiç bir erkeğin düşünceli ve kibar olmadığını varsayarsak ki bu büyük bir çoğunlukla kabul edilmiştir, dışarı çıkmak için davet ettiğiniz kız arkadaşınızın yaptığınız bu davranışın ne kadar sahte olduğunu anlaması an meselesidir. Kibar görünmeye çalışarak da samimiyetsiz ve yapay bir görünüme sahip olursunuz ve teklifiniz reddedilir.

Bu maddeler ile de sınırlı değil bir teklifi berbat etmenin daha bir çok yolu var. Aklınıza gelen olursa yorum bırakabilirsiniz.

Tüm bunların yanında bu maddelerin tamamını uygulayarak EVET cevabı da alabilirsiniz. Bu maddelerin tamamının geçerliliği yoktur. Kadınları da anlamak zaten mümkün değil. Bu yüzden bu yazıyı okurken gerçekten bir kaç teknik taktik alma amacındaysanız zamanınızı boşa harcadınız demektir.

Reddedilmek:

Diğer bir yandan reddedilmek bir tecrübedir. Reddedilmek bir derstir. Reddedilmek bir erkeği olgunlaştırır. Reddedilmekten korkmayın, çekinmeyin, tırsmayın. Şansınızı zorlayın.

Yorum Yapın, Soru Sorun

yorum

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.