Ne zaman emekli olurum? Emeklilik Hesaplaması Yapın.

0
156

Ne zaman emekli olurum, kıdem tazminatı alır mıyım, işsizlik maaşı alabilir miyim, doğum iznim ne kadar gibi soruları artık bibilenvar!

Yurdum İnsanı Ne zaman emekli olurum sorusunu bile bilmiyor!

Başımız sıkıştığında gerçekten bir çıkar yol bulamadığımız zaman bazı konularda bizden daha iyi bilen birilerine danışmak çok karlı bir yöntem olabiliyor.

Ülkemizde milyonlarca işçi hiç bir hakkını hukukunu bilmeden ezilerek çalışmaktadır. Bu işçiler eğer haklarını bilmiş olsalardı, onlara yapılan haksızlığında farkında olurlardı. Çoğu işçimiz kendi haklarını bilmediği için kendilerine yapılan haksızlıkların da farkında değildir.

Diğer bir yandan bazı işçi grubumuz kendi haklarını bilmediği halde kendilerine yapılan haksızlıkların farkına varabiliyor. Mantıksız durumları sezebiliyor fakat yine de ne yapacağını hakkını nasıl savunacağını bilmiyor.

Aynı şekilde haklarını bilen kişiler dahi hakları yendiği zaman ne yapacağını nasıl bir yol izleyeceğini bu durumdan nasıl kurtulacağını maalesef ülkemizde bilmiyorlar.

İşte tam burada bibilenvar demek gerekiyor!

Bibilenvar.com

Bibilenvar Eğitim Danışmanlık Hiz. 2016 yılı ilk çeyreğinde kurulan İş Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku ve Vergi Hukuku alanında bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

İşiyle Gücüyle Patronuyla İşçisiyle Başı Dertte Olanlara Müjde!

Toplumda en çok merak edilen; Ne zaman emekli olurum?, Kıdem tazminatı alabilir miyim?, İşsizlik maaşı şartları nelerdir?, Doğum izni haklarım nelerdir? Doğum borçlanması, askerlik borçlanması ve yurtdışı borçlanması avantajları nelerdir? Vergi cezalarında uzlaşma, itiraz ve dava yolları nelerdir?gibi birçok konuda müşterilerilerine hizmet vermektedir.

Birbilenvar’ın amacı ziyaretçilerini bireysel ve kurumsal açıdan yasal mevzuat hükümleri doğrultusunda bilgilendirerek, herhangi bir hak kaybının ya da idari para cezasının oluşmasını engelleyici tedbirler alıp, bu doğrultuda gerekli zeminin oluşturulmasını sağlamaktır.Yasalarda belirlenmiş hak ve yükümlülüklerin işçi ve işveren tarafından doğru yorumlanarak değerlendirilmesi konusunda hem bireysel hem de kurumsal düzeyde hizmet vermektedir.
Bibilenvar vergi ödevi hususunda da ziyaretçilerine yasal mevzuat hükümleri çerçevesinde hak ve yükümlülüklerini bildirerek danışmanlık ve rehberlik hizmeti sunup, doğru zamanda doğru uygulamalarla yasal prosedürün dışında kalmamalarını sağlamaktadır. Yasal olarak uyulması gereken uyguluma esasları hakkında yön göstererek gerekli tedbirlerin alınması konusunda hizmet vermektedir.

ne zaman emekli olurum
ne zaman emekli olurum

Alanında uzman danışmanları,

hukuk bilirkişileri ve mevzuata hakim kadrosu ile hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine hak ve yükümlülükleri konusunda ışık tutmaktadır.
Mali müşavirler, bordro uzmanları , İK pesonelleri, işçi, ,işveren, sigortalı, hak sahipleri kısacası toplumun her kesiminden gelen sorulara uzman kadrosu ile cevap vermektedir.
Kolay üyelik ile online birebir danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

BİBİLENVAR EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ.

Aşağıdaki resme tıklayarak bibilenvar.com sitesine giriş yapabilir üye olabilir ve ilgili konularda sorununuzu çözebilirsiniz.

bi bilen var
bi bilen var

Yorum Yapın, Soru Sorun

yorum

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.