Mevlana Kıskacı nedir, mevlana kıskacı nasıl yapılır ?

5
63637

Mevlana Kıskacı nedir, mevlana kıskacı nasıl yapılır ?

Evet arkadaşlar internette gördüğüm bir tinder sohbet görüntüsü üzerine ulan neymiş bu mevlana kıskacı diyerek merak edip bir arama yaptım ve bilimsel olarak kanıtlanmış şekilde herhangi bir yazı bulamadım mevlana kıskacı hakkında ve bu yazıyı yazma ihtiyacı duydum. 

Şimdi size mevlana kıskacının ne demek olduğunu ve mevlana kıskacı nasıl yapılır sorusunun cevabını anlatacağım. Eğer dikkatle hepsini okursanız ve uslu bir çocuk olursanız bu kıskacı nasıl yapacağınızı ilk denemenizde başaracaksınız.  

mevlana kıskacı
mevlana kıskacı

Öncelikle sohbet görüntüsünü inceleyelim. Burada birbiriyle daha önce tanışmamış iki insan görüyoruz. Bunlardan bir tanesi erkek diğeri dişi. Yaratılış gereği ilk adımı erkek atıyor. Önceki mesajlarını göremesek de çok uzun bir sohbet geçmişleri olduklarını söylemek doğru olmaz sanıyorum. Bulundukları platformun daha doğrusu platformdaki kullanıcıların zihniyetleri de tartışmaya açık. Kötü bir şey söylesem yanlış olmaz yani.

En azından sanal ortamda hızlı sosyalleşme diyelim. Gizli ve hızlı diyelim hatta. Görüntüdeki mesajlara baktığımda hız limitlerinin de aşıldığı görülüyor.

Kuvvet macununa peygamber macunu, boşta olan vitese peygamber vitesi  dendiğini hepimiz biliyoruz. Bu bağlamda görüntülere bakarak mevlana kıskacının nasıl yapıldığını hayal edelim. Öyle bir şey ki nasıl olduğunu bilmediğimiz halde bir şeyler anlıyoruz. 

Burada dikkat etmemiz gereken noktaları sıralarsam;

 1. Kız türbanlı
 2. Oğlan dini bilgisiyle ön planda
 3. Türbanlı kızı tavlamak için dini istismar ediyor
 4. Dini bilgi her zaman ve her platformda işe yarıyor
 5. Hakimiyet altına alınmak kadınlar için her zaman çekici (kıskaç)
 6. Mevlana çok saygı duyulan bir şâir düşünce adamı ve mutasavvıf ve hatta Mevlevî yolunun öncüsü
 7. Kızların merak ettiği şeyler

Çocuk efendi efendi gelmiş belki de dini bilgisiyle kendisinin de aynı dinin bir mensubu olduğunu ifade edecekti, kıza yaklaşımı gayet hoş. Dini bilgisinden bahsetmiş. Belki dini bir sohbet arayışındaydı. Kızın tavrını gördünüz di mi arkadaşlar? Ben elamana hak veriyorum. “Böyle mi tavlıcaksın beni?” ne demek ya ? Sen ne tavlamasından bahsediyosun. Çocuğa neden ön yargıyla yaklaşıyorsun. Hadi diyorum belki sohbet geçmişinde başka bir sohbet muabbet vardır bilemiyorum neyse diyor ve geçiyorum. Çocuğun sohbeti mevlana kıskacına getirmesi gayet haklı yerli bence.

Fikir sahibi olmadan söz sahibi olduğumun farkındayım. Burada böyle bir şeyin nasıl yapılacağını anlatacak değilim. Ama eğer bilen yapan varsa lütfen yorum yazsın.

Bazı sitelerde tahminde bulunan bazı arkadaşlar var fakat tabi ki böyle bişey yok ama bir şeyin olmadığını ispat etmek ancak ataistlerin işi. Bizi aşar. Eğer bir mevlana kırbacı yoksa o ekran görüntüsü nereden geldi arkadaş ?

Mevlana kırbacı yoktur diyen müslüman, müslüman olduğu kadar ataisttir.  Şaka bir yana arkadaşlar gerçekten çok merak ediyorum ne olduğunu. Bu satırdan sonrasını tüm samimiyetimle yazıcam.

Yazdıklarımın hiç birisi doğru degildir belki ama umrumda da değil. Sağ ayak baş parmağını sol ayak baş parmağının üzerine koyarak yapılan cinsel aktivite denmiş bi kaç yerde. Mantıklı gelmedi. 

http://www.goodtoknow.co.uk/relationships/galleries/26679/69-best-sex-positions/1

Kıskaç diyor abi kıskaç yani bir kıskaç düşünün. Kilitliyor. Hareket şansı tanımıyor. Kıstırıyor.

Neyse daha fazla anlatmayayım. Anlattıkça resmi kaynaklardan link atasım geliyor. “Bağzı” insanları yok yere tahrik etmenin de anlamı yok. 

Kıssadan hisse burada sizin yapacağınız yorumlar. Eğer yapan, bilen ya da fikri olan varsa lütfen yorum atsın.

Yorum Yapın, Soru Sorun

yorum

5 YORUMLAR

 1. Mevlana ve şems ilişkisiyle ilgili bir detay dikkatimi çekti arkadaşlar çok merak eden arkadaşlara mevlana kıskacının bir pozisyon değil bir süreç olduğu hipotezinin detaylarını veririm. Merak edenler yorum yaparsa, mail adreslerine(burada yayımlanmıyor sadece ben görüyorum) açıklamalı şekilde gönderirim.
  Kaynak: Parkharianemo’nun tarih bilgisi.

 2. Valla ben de o konuşmayı görüp aradım ama belli ki öyle birşey aslında yok :) neyse tek merak eden ben değilmişim demek ki, yazınızı görünce rahatladım. Tişikkirlir siripmin:)

 3. Mevlana kiskaci ayak baş parmaklarinin işaret parmaklariyla disiye temas ettirip tahrik etme ve gıcık etme hareketidir. Örnek: İçimdeki Ses filmindeki Engin Günaydın’ın Leyla Lydia Tuğutlu’ya yaptığı harekettir.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.