Aydın incirliova cinayeti, incirliova heykelde adam vuruldu.

0
490

8 Kasım 2014 sabah saat 09:30 da aydın incirliova cinayeti…  incirliova heykelde adam vuruldu.  Katil herkesin gözü önünde tabancasıyla defalarca  ateş açtı.Aydın’ın İncirliova ilçesinin meydanındaki büyük heykelde bu sabah yaşanan olay tüyler ürpertti. İncirliova nın dolmuşlarının kalktığı şehrin meydanı olan heykel bölgesinde hiç acımadan defalarca tabancasıyla ateş açılarak vurulan adam kanlar içerisinde herkesin gözü önünde can verdi.

Aydın İncirliova Cinayeti 2014
Aydın İncirliova Cinayeti 2014

Aydın incirliova cinayetinin ardından katil elinde tabancasıyla Aydın mevkiine doğru cadde üzerinde koşmaya devam etti. Arkasından insanlar onu takip ediyordu ve adam havaya rastgele ateş açıyordu. Katilin kaçarken açtığı ateşler sonucunda daha fazla kimse yaralanmadı. O sırada katil kaçarken gittiği yöne arkasını dönerek geri geri koşuyordu. Onu takip edenlere bağırıp çağırıyordu. Polisleri takip ediyordu. Tüm trafik durdu, ambulans vurulana ulaşmakta zorluk çekti.

Yoldan geçmeye çalışan insanlar arabalarıyla sağa çekmek ve beklemek zorunda kaldı. Kimse katilin yanından arabasıyla geçmeyi göze alamıyordu. Bir insanı vuran bir insanı daha vurabilirdi.

Arabaların trafiği durdurması o yola devam etmemesi sonucunda polisler katile müdahale etmekte zorlandı ve trafiğin akışını zorladı. Polisler sağa çekmiş ve katilin koştuğu yöne doğru gitmek istemeyen arabalara bağırarak burada bekleme yapmayın devam edin diye seslendi. Şimdi polisimiz bizim canımızı mı koruyor yoksa canımızı tehlikeye mi atıyor?

Bekleme yapmanın yasak olmasından dolayı arabalar aydın mevkiine doğru devam etti. Katil elinde tabancasıyla geri geri koşuyor, masum insanlarda karısıyla coluğu cocuğuyla katilin yanından geçiyordu. Burada gülmek ile ağlamak arasında kalabilirsiniz.

Polis daha sonra katili (sanıyorum ki bacaklarından) vurdu. Katil yere düştü. Polisler tarafından yakalandı.

Katil esmer köylü görünümlü ve hafif toplu kısa boylu bir adamdı.  aydın incirliova cinayeti işte böyle gerçekleşti.

Yorum Yapın, Soru Sorun

yorum

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.