Argan yağı ile güzelleşin. Argan yağı (Altın sıvı) Nedir?

0
322

Her kadın güzel olmak ister. Sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmak ister ama dünyadaki kadınların çok azı argan yağı ile böyle güzel saçlara ve vücuda sahip olabilmektedir. Argan yağı ile güzelleşin.  Özellikle Afgan kadınların yıllardır kullandığı bu mucizevi ürünü tüm dünya kadınları kullanıyor. Argan yağının en etkileyici özelliği yaşlanmayı geciktirici Anti-Aging özelliğidir. İçerisindeki yağ asitleri E vitamini ile saç, tırnak ve cilt üzerinde etkisi mucizedir. Antioksidan gücü olan, nemlendirici yatıştırıcı ve cilt elastikiyetini koruyan özellikleriyle cilt hücrelerini yeniliyor ve tamir ediyor.

E vitamini, F vitamini, linoleik ve linoleik asit, Omega 3, Omega 6 bakımından zengin olan Argan yağı tırnakları da besliyor ve güçlendiriyor yıpranmış saç hücrelerini canlandırıyor. Sivilcelerin tedavisinde oldukça etkilidir. Göz altı kırışıklıklarında etkilidir. Zeytin yağından % 200  daha fazla E vitamini bulunur. Cildinizin sağlıklı, ışıltılı ve genç gözükmesi için günlük kullanın.

Piyasada bir çok markanın argan yağı saç ürünleri bulunmaktadır. Kuaförler özellikle banyodan çıktıktan sonra hafif nemli saçın uçlarına bir kaç damla argan yağı sürülmesinin çok faydalı olduğunu savunmaktadırlar.  Saç uçlarındaki kırıkların onarılması için argan yağı dertlere deva olacaktır.

Yorum Yapın, Soru Sorun

yorum

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.