Amerikanın İşsizleri! – Dude Perfect – New Office Edition

Benzersiz ve kusursuz trick shot atışlarıyla ün yapan ve dünya genelinde izlenme rekorları kıran Dude Perfect isimli grup.

0
345

Benzersiz ve kusursuz trick shot atışlarıyla ün yapan ve dünya genelinde izlenme rekorları kıran Dude Perfect isimli grup.Dude Perfect grubu Cory Cotton, Cody Jones, Tyler Toney, Coby Cotton, Garrett Hilbert beşlisinden oluşuyor ve anlatılmaz sadece yaşanır denilesi bir organizasyona imza atmışlar.

Dude Perfect Tanıtım Yazısı:

“If I make this shot, you owe me lunch” …Swish

A free sandwich, a simple camera, and 20 “I can do better than you” shots later, Dude Perfect was born. Obviously when that first ball swished, we had no idea what we were getting ourselves into, but we believe that nothing happens by accident, that God’s given us this platform for a reason, and that we have an opportunity to make an impact on the lives of countless others all around the globe. Above all else, our ultimate goal is to glorify Jesus Christ in everything that we do. We want to use this platform for something much bigger than us.

Dude Perfect Tanıtım Yazısı Çevirisi:

“Eğer bu atışı yaparsam ,bana öğle yemeği borçlanacaksın”. (Top fileden geçer-swish!)

Ücretsiz bir sandviç, basit bir kamera ve – 20 atış sonra -“Senden daha iyisini yapabilirim.”  Dostum, mükemmellik doğdu.  Açıkçası, ilk top fileden geçtiğinde kendimizi neyin içinde çektiğimiz hakkında bir fikrimiz yoktu ancak hiçbir şey kazara olmaz. Tanrının  bize verdiği bu platformu; sayısızca yaşamın arasında bu fırsatı yakalamak ve dünyaca etki bırakmak için bir sebebi vardır. Hepsinin ötesinde, esas amacımız yaptığımız her şeyde  Yüce İsayı yüceltmek. Bu platformu bizden daha büyük bir şey için kullanmak istiyoruz.
 
dude perfect new office edition
dude perfect new office edition

Trick shot ne demek?

Öncelikle trick shot kusursuz yapılan atış anlamına geliyor, bu çok en basit örneğiyle potaya arkası dönük olan bir basketbolcunun çooook uzaktan geriye basket atışı yapması olarak anlatılabilir.

Dude Perfect grubu tüm videolarında trick shotları eğlenceli ve benzersiz şekillerde bizlere sunuyor.

dude perfect
dude perfect

Dude Perfect Videoları

Bu videolarda neler bulabiliriz sorusunun cevabı kesinlikle trick shot izlemek olacaktır. Öyle kusursuz atışlar yapıyorlar ki eskiden tv de gördüğümüzde ulan bunlar after effects der geçerdik. Bu grup bizim bu düşüncemizi yıkıp geçiyor.

Aynı zamanda en önemli olan kısım tüm videoları izlediğinizde de göreceksiniz ki adamlar inanılmaz eğleniyor.

Türkiye de bunu yapsa birisi işsiz diyerek tekme tokat döverler. Gelir seviyesinin yüksek olmasıyla da alakalı insanlar yaratıcılıklarını kullanarak çok eğlenceli şekilde para kazanabiliyor. Türkiye de sinir stres ve sıkıntı yaşarken bu videoları izlemek gerçekten çok eğlenceli.

Yorum Yapın, Soru Sorun

yorum

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.