ABDULLAH CÖMERT Hatay Direnişinde Polis Tarafından Vuruldu.

0
365

Hatayda yaşayan Abdullah Cömert direniş esnasında polis tarafından vurularak öldürüldü. Tuğba Alvanoğlu tarafından bildirilen bilgilere göre…

Abdullah Cömert Hatay Antakya
Abdullah Cömert Hatay Antakya

Abdullah Cömert‘in nasıl öldürüldüğü konusunda tartışma konusu var. Kurşunun kafa tasının bir tarafından girip diğer tarafından çıkması sonucu olay yerinde anında öldüğü söylendi. Daha sonra gaz bombası kapsülünün kafasına çarptığı ve bir travma yaşadığı söylendi.

Abdullah Cömert‘in ailesi çocuklarının kurşun ile öldürüldüğünü ispat etmeye hazır durumda.

Abdullah Cömert’ için normal bir cenaze töreni beklenirken cenazeye tüm hatay katılarak bir miting oluşturuldu. Meydanlar dolduruldu, sokaklar dolduruldu. Her yerden insanlar Abdullah Cömert’in cenazesine katıldı. Tuğba Alvanoğlu’nun Hatay Antakya’dan verdiği bilgilere göre Hatay Halkı çok öfkeli.

Ve bu öfkeye hepimiz anlam verebiliriz. Bu bir acıdır, bu bir kayıptır. Geri gelmeyecek bir hayattır. Bu basit bir şey değildir. Uyan Türkiye ! Orada ölen sen olabilirdin, senin evladın, senin akraban, annen baban kardeşin olabilirdi. Neresinden bakarsan bak sen sustukça orada öldürülen  SEN olacaksın !

Yorum Yapın, Soru Sorun

yorum

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.