Beşiktaş’a Komplo Hazırlayanların Beceriksizlikleri

0
507

22 Eylül 2013 tarihinde olimpiyat stadında oynanan Beşiktaş Galatasaray maçından önce bazı kişilerin hazırlıkları söz konusuydu. Bir komplo teorisi kıvamında yaşanan bir olay dün akşam kafalarda soru işaretleri bırakmıştı. Sağdan soldan toplanan bilgiler bir puzzle kıvamında birleştirildiği zaman ortaya çok çarpıcı şeyler çıkmaktadır.

Komplo Hazırlıkları:

beşiktaşa komple komplo
beşiktaşa komple komplo

Öncelikle maçtan 2 buçuk saat önce yani maç başlamadan tam olarak 150 dakika önce Olimpiyat Stadyumunun bilet okuyucuları, döner turnike kapıları ve diğer demir kapıları kırılmıştır.  Bilet okuma sistemi elektronik bir sistemdir ve elektrik sistemi kabloların kesilmesi suretiyle kapatılmıştır.

Kapıların kırılması, kabloların kesilmesi ve turnikelerin işlevsiz hale getirildiği esnada stadyumun 3 mega pixellik kameraları yüz tanıyacak netlikte bir görüntü alamamış. Ve yine bu esnada o bölgede polis olup olmadığı bilinemiyor.

Bir Türkiye derbisinde nasıl olurda turnikelerin, kapıların, bilet okuyucu sistemlerin yanında bir polis olmaz ?

Bu sorulara net cevap verebilecek bir kişi göremiyoruz?

Şimdi biraz daha net konuşmak gerekirse sistemli gelişen bu olaylar çok önceden hazırlanmış. Planlı programlı devam etmiş olan bu işin içinde polis de olabilir mi ?

Bunları bir kenara bırakırsak maçın başlaması için gerekli koşulların sağlandığını bildirmesi için maça 4 adet gözlemci gönderilmektedir. Bu gözlemciler turnikelerin kırılıp, stadyumun güvensiz bir ortam olduğunu bildiği halde neden maçı başlattı ?

Türkiye de herşey olur diyorlar ya bu olayda bunlardan birisi.

Peki bu olayı yapanların amacı neydi ? Çok basit bir soru bu. Cevap çok net. Beşiktaş’a karşı, Çarşı’ya karşı oynanmış bir oyun.  Muhtemelen Beşiktaş galip olsa da bu olaylar olacaktı. Çünkü turnikeleri kıran, kapıları kıran, bilet okuma sistemlerini işlevsiz bırakan kişiler sahaya inen kişiler aynı kişilerdi ve amaçları Beşiktaş’ın kazanması değildi.

Yorum Yapın, Soru Sorun

yorum

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.